Aktualności

27 grudnia pracę zaczynamy od 10

Dzień po świętach, czyli w dniu 27 grudnia nasze gabinety rozpoczną pracę od godziny 10. Godzina zamknięcia pozostaje bez zmian. W kolejnych dniach nasze gabinety będą czynne normalnie (8-20 w poniedziałek i środę. We wtorek, czwartek i piątek nasi specjaliści będą dostępni w godzinach 12-20).

Więcej
Konkurs - do wygrania irygator Waterpik

Jeszcze tylko dwa dni naszego Facebookowego konkursu

Do 15 października trwa nasz Facebookowy konkurs, którego główną wygraną jest irygator Waterpik. Irygator to doskonałe narzędzie do wypłukiwania resztek jedzenia z trudnodostępnych przestrzeni międzyzębowych i zagłębień zęba.

Więcej
wstrzymywanie oddechu pomaga znosic bol

Wstrzymywanie oddechu pomaga znosić ból?

Mimo, że czasu bólu w gabinecie dentysty bezpowrotnie minęły, dzielimy się z Wami dobrymi wiadomościami w dziedzinie znoszenia bólu. Naukowcy z Uniwersytetu w Jaén przeprowadzili badania, w wyniku których stwierdzili, że wstrzymywanie oddechu w czasie odczuwania bólu pozwala zmniejszyć postrzeganie bólu.

Więcej
Czy warto usuwac osemki

Usuwać, czy nie usuwać?

Kiedyś mówiło się, że wyrżnięcie się ósemki jest dowodem na dojrzałość człowieka. Od kilku lat w stomatologii obowiązuje inne powiedzenie. Według niego dowodem na dojrzałość Pacjenta jest jej usunięcie. Nie jest to jednak obiektywna prawda.

Więcej

Jak utrzymać biel zębów po wybieleniu?

Wybielanie gabinetowe pozwala rozjaśnić biel zębów nawet o kilka odcieni. Efekt może być naprawdę olśniewający. Dlatego warto utrzymać go jak najdłużej, poniżej kilka prostych metod jak to zrobić.

Więcej