Aurident - Konkurs, zgadnij który ząb ma wypełnienie i wygraj bezpłatne wypełnienie kompozytowe.

Konkurs Aurident – do wygrania bezpłatne wypełnienie

Drodzy Pacjenci zaczynamy nowy konkurs na naszym Fanpage. Do wygrania bezpłatna wizyta, a na niej bezpłatne wypełnienie kompozytowe dla pięciu zwycięzców konkursu. Zasady tego konkursu są proste. Zerknijcie na zdjęcie pod postem i:

  • oceńcie, w którym zębie znajdziecie wypełnienie (podajcie numer zęba) i uzasadnijcie swój wybór. Odpowiedź zamieścicie w komentarzu;
  • udostępnijcie ten post;
  • polubcie naszą stronę;

Konkurs trwa do końca października, na początku listopada wybierzemy 5 osób, które otrzymają od nas bezpłatne wypełnienie kompozytowe. Pamiętajcie, by wziąć udział w konkursie musisz spełnić wszystkie trzy wymagania.

Link do konkursu znajdziesz tutaj.

Dodatkowe zasady konkursu:

  1. Wynik konkursu ogłosimy 5 listopada 2018 r.
  2. Wykorzystać bezpłatną wizytę możecie do końca 2018 roku.
  3. Wypełnienie nie tyczy się odbudowy zęba po poważnych zabiegach, jak endodoncja itp.
  4. 5 zwycięzców wybieramy wśród dobrych odpowiedzi zamieszczonych w komentarzach, które spełniają warunki przystąpienia do konkursu.
  5. Pamiętaj, by twoje ustawienia prywatności na Facebooku umożliwiały nam weryfikację spełnienia warunków.
  6. Jeśli w ciągu 24 godzin od próby kontaktu za pomocą Facebooka, zwycięzca konkursu nie odezwie się, jego nagroda przepada.
  7. Jeśli liczba dobrych odpowiedzi będzie mniejsza, niż liczba nagród, to nagroda w postaci bezpłatnego wypełnienia przepada. Zasada ta uwzględnia również punkt 6.