Metamorfozy

Nasi Pacjenci często nie zdają sobie sprawy z możliwości, jakie daje nowoczesne leczenie stomatologiczne w Aurident. Przygotowaliśmy więc stronę, na której będziecie mogli przyjrzeć się oszałamiającym efektom metamorfozy Pacjentów, którzy zdecydowali się na odmienienie Swojego uśmiechu.

Zapraszamy do przejrzenia naszej galerii metamorfoz!

img1481667785083Pacjent w wieku około 30 lat przyszedł do nas, ponieważ między jego zębami znajdowała się sporych rozmiarów diastema. Zaproponowaliśmy mu leczenie przy pomocy licówek pełnoceramicznych. Leczenie wykonaliśmy w ekspresowym tempie i Pacjent mógł cieszyć się nowym uśmiechem już po dwóch tygodniach od podjęcia decyzji o leczeniu.

 

img1481996672636Pacjentka trafiła do nas z innego gabinetu po nieudanym leczeniu. Pacjentka miała korony, które spowodowały reakcję alergiczną – uczulenie na składnik metalu. Przez pół roku chodziła bez zębów z częściową prowizorką zanim trafiła do Aurident. W celu uniknięcia reakcji alergicznej wykonaliśmy Pacjentce nie powodujące żadnych reakcji alergicznych korony cyrkonowe na wszystkich zębach górnych. Wygląd uśmiechu Pacjentki poprawił się diametralnie, a dzięki wykorzystaniu cyrkonu nie ma problemów z reakcją alergiczną.

img1482173647016Pacjent miał zaburzoną płaszczyznę zwarcia oraz zęby starte w wyniku zgrzytania zębami – bruksizm. Zęby były zniszczone, starte, drobne z dużymi przerwami. W odcinku bocznym po stronie prawej wykonaliśmy Pacjentowi most cyrkonowy na implantach. U Pacjenta wykonano także korony cyrkonowe. Na życzenie Pacjenta pozostawiono szparę pomiędzy górnymi jedynkami. Podobno ta szpara między jedynkami przynosi szczęście, więc jej nie zlikwidowaliśmy, a jedynie sprawiliśmy, by nabrała naturalnego wyglądu 🙂