Stomatologia estetyczna

Piękny uśmiech odgrywa niezwykle ważną rolę w kontaktach międzyludzkich. Odpowiada on za to jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie i co myślą o nas inni ludzie. Lśniący, serdeczny i radosny uśmiech może otworzyć przed nami wiele drzwi, które w innej sytuacji byłyby zamknięte. Odpowiednio dobrany uśmiech pozwala podkreślić atrakcyjność jednych, naturalność drugich, czy promienność charakteru innych osób. Dlatego tak ważne jest, aby dopasować uśmiech do kształtu twarzy, cech charakteru i sposobu bycia Pacjenta.

Nasz ośrodek zajmuje się stomatologią estetyczną w szczególny sposób, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających Pacjentów. Medycyna estetyczna wymaga wyczucia, nietuzinkowych umiejętności oraz wizji na zmiany u Pacjenta. Dlatego w naszych gabinetach zadbaliśmy o:

  • doświadczony zespół specjalistów;
  • sprzęt medyczny wysokiej klasy:
  • znajomość najnowszych metod leczenia w stomatologii estetycznej;
  • bliską współpraca ze specjalistami medycyny estetycznej.

Możemy sprawić, że Twój uśmiech będzie zachwycał swym pięknem i naturalnością. Już dziś umów się na wizytę konsultacyjną.

licówkiLICÓWKI PORCELANOWE– idealne rozwiązanie poprawiające kosmetykę zębów przednich. Mają postać cienkiej „łuski” przyklejanej do zewnętrznej (licowej) powierzchni zęba .

Czytaj więcej >>

 

Biały uśmiechWYPEŁNIENIA KOSMETYCZNE – stare, niekształtne wypełnienia zastępujemy doskonałej jakości materiałami. Wypełnienia formujemy  w taki sposób, aby ich trójwymiarowa struktura odzwierciedlała budowę naturalnego zęba

Czytaj więcej >>

 

wklady koronoweWKŁADY KORONOWE (INLAY, ONLAY, OVERLAY) – w przypadku dużych ubytków twardych tkanek zęba alternatywę w stosunku do standardowych wypełnień stanowią wkłady koronowe typu inlay, onlay lub overlay. Wkłady koronowe są najbardziej wytrzymałym, a zarazem bardzo estetycznym uzupełnieniem zęba.

Czytaj więcej >>

 

korony ceramiczneKORONY CERAMICZNE– Procera i Cercon nie posiadają metalowej podbudowy, dzięki czemu zapewniają doskonały efekt kosmetyczny. Idealnie imitują tkanki naturalnego zęba.

Czytaj więcej >>

 

uśmiech z biżuterią nazębnąBIŻUTERIA NAZĘBNA – to doskonała ozdoba pięknych i zadbanych zębów. Są to maleńkie kryształki drogocennych kamieni szlachetnych naklejanych na szkliwo zębów ( najczęściej górnych dwójek lub trójek). Występują w szerokiej gamie wzorów mogą być wykonane na przykład z 24-karatowego białego złota, tradycyjnego żółtego oraz kamieni szlachetnych. Jest to doskonały sposób na podkreślenie własnego stylu i indywidualności. W ten prosty sposób możesz pozwolić sobie na luksus posiadania czegoś wyjątkowego.

Czytaj więcej>>

mosty stomatologiczneMOSTY PORCELANOWE– mosty to stałe uzupełnienia protetyczne zacementowane na zębachwłasnych pacjenta. Z ich pomocą możemy uzupełnić brak od jednego do kilku zębów.

Czytaj więcej >>

 

Kobieta z pięknym usmiechem

WYBIELANIE ZĘBÓW – Szczęście i sukces kojarzy się ze zdrowym i atrakcyjnym uśmiechem, a jasne zęby są powszechnie akceptowanym symbolem zdrowia i urody.

Czytaj więcej >>

 

implantyIMPLANTY – najnowsze systemy implantologiczne pozwalają na uzupełnienie braków zębowych bez szlifowania zębów sąsiednich, nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Czytaj więcej >>

 

Kobieta z aparatem nazębnymAPARATY ORTODONTYCZNE – za pomocą aparatów ortodontycznych możemy „wyprostować” zęby i zmienić ich położenie.