Aurident - MediRaty, szansa na leczenie dla każdego

Leczenie stomatologiczne na raty? Oczywiście że tak!

Nie ma co owijać w bawełnę, leczenie stomatologiczne potrafi nadszarpnąć portfel wielu Pacjentów. Dla wielu Pacjentów jest to całkiem zrozumiałe, nowoczesny sprzęt i najnowsze metody leczenia mogą być całkiem kosztowne. Jednak zrozumienie tego faktu nie ułatwia opłacenia rachunku za to leczenie. Natomiast raty tak.

Przedstawiamy MediRaty

MediRaty to wiodąca na rynku medycznym instytucja finansowa. Celem jej działalności jest ułatwienie rozliczeń między podmiotami medycznymi realizującymi leczenia a ich Pacjentami. Niejednokrotnie spłata należności w ratach jest jedyną opcją, która umożliwia podjęcie leczenia bez konieczności podejmowania tragicznych decyzji, czy też ustalania kompromisów związanych z możliwościami finansowymi, skutkujących odejściem od najlepszego możliwego leczenia.

Jak wygląda proces finansowania leczenia stomatologicznego z pomocą MadiRat?

 Finansowanie leczenia za pomocą systemu MediRaty to przede wszystkim prostota, cały proces zawiera się bowiem w 4 punktach. Oto one:

  • na wizycie konsultacyjnej ustalamy przebieg i koszt leczenia,
  • po odbyciu wizyty przedstawiciel MediRat kontaktuje się z Pacjentem telefonicznie i ustala warunki finansowania, wysokość rat i okres spłaty,
  • na kolejnej wizycie w Aurident Pacjent podpisuje umowę i przechodzimy do leczenia,
  • pacjent opłaca raty według ustalonego z przedstawicielem MediRat harmonogramu.

Na tej stronie znajdziesz kalkulator, który umożliwi Ci sprawdzenie wysokości rat.

Zapraszamy do Aurident!