Metamorfozy

Nasi Pacjenci często nie zdają sobie sprawy z możliwości, jakie daje nowoczesne leczenie stomatologiczne w Aurident. Przygotowaliśmy więc stronę, na której będziecie mogli przyjrzeć się oszałamiającym efektom metamorfozy Pacjentów, którzy zdecydowali się na odmienienie Swojego uśmiechu.

Zapraszamy do przejrzenia naszej galerii metamorfoz!

img1481667785083Pacjent w wieku około 30 lat przyszedł do nas, ponieważ między jego zębami znajdowała się sporych rozmiarów diastema. Nie odpowiadał mu ten wygląd dlatego przyszedł do nas po poradę. Zaproponowaliśmy mu leczenie przy pomocy licówek pełnoceramicznych. Leczenie wykonaliśmy w ekspresowym tempie. Dzięki temu Pacjent mógł cieszyć się nowym uśmiechem już po dwóch tygodniach od podjęcia decyzji o leczeniu.

 

 

img1481996672636Pacjentka trafiła do nas z innego gabinetu po nieudanym leczeniu. W innym gabinecie miała założone korony, które spowodowały reakcję alergiczną – uczulenie na składnik metalu. Przez pół roku chodziła bez zębów z częściową prowizorką zanim trafiła do Aurident. W celu uniknięcia reakcji alergicznej wykonaliśmy Pacjentce nie powodujące żadnych reakcji alergicznych korony cyrkonowe na wszystkich zębach górnych. Wygląd uśmiechu Pacjentki poprawił się diametralnie, a dzięki wykorzystaniu cyrkonu problemy z reakcją alergiczną nie wystąpiły juz po leczeniu w Aurident.

 

img1482173647016Pacjent miał zaburzoną płaszczyznę zwarcia oraz zęby starte w wyniku zgrzytania zębami – bruksizm. Zęby były zniszczone, starte, drobne z dużymi przerwami. W odcinku bocznym po stronie prawej wykonaliśmy Pacjentowi most cyrkonowy na implantach. U Pacjenta wykonano także korony cyrkonowe. Na życzenie Pacjenta pozostawiono szparę pomiędzy górnymi jedynkami. Podobno ta szpara między jedynkami przynosi szczęście, więc jej nie zlikwidowaliśmy, a jedynie sprawiliśmy, by nabrała naturalnego wyglądu 🙂