Endodoncja mikroskopowa

Leczenie kanałowe stanowi poważny problem zarówno dla Pacjenta jak i stomatologa. Przychodząc do dentysty Pacjent niejednokrotnie odczuwa intensywne boleści i oczekuje natychmiastowej pomocy, a przede wszystkim ulgi w bólu. Z punktu widzenia dentysty szybkie postawienie diagnozy i prawidłowe wykonanie leczenia możliwe jest tylko przy użyciu nowoczesnego sprzętu, który z jednej strony pozwoli właściwie rozpoznać stopień zaawansowania choroby, a z drugiej precyzyjnie leczyć i uniknąć niepotrzebnych komplikacji.

W Aurident endodoncja jest wiodącą dziedziną. Doświadczenie, spokój, pewność i precyzja ruchów naszych specjalistów w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi zwiększa szansę na sukces leczenia w przypadkach przez innych dentystów uznanych za beznadziejne. Ta mieszanka daje nam pewność, że prace endodontyczne zostaną wykonane wzorowo, a spodziewane efekty zadowolą nawet najbardziej wymagających Pacjentów.

Narzędziem, które w dzisiejszych czasach jest kluczowym czynnikiem umożliwiającym uniknięcia ryzyka powikłań jest mikroskop. Dzięki jego zastosowaniu stomatolog może:

Mikroskop pomaga zmniejszyć ryzyko dolegliwego i drogiego powtórnego leczenia kanałowego lub usunięcia zęba. Narzędzie to znacznie zwiększa szansę sukcesu w leczeniu kanałowym i jest konieczne w ciężkich przypadkach, gdy każde, nawet najmniejsze niedopatrzenie może skutkować utratą zęba.

Zapraszamy do Aurident na mikroskopowe leczenie kanałowe.

Nowoczesna protetyka

Protetyka pozwala odbudować braki w uzębieniu i odzyskać naturalny, piękny uśmiech. Wspólnie odkryjemy utracony blask!

Aparaty ortodontyczne

Ortodoncja - dzięki cierpliowści Twój uśmiech może zmienić się nie do poznania. Wejdź i sprawdź naszą ofertę!

Technologia

W naszej klinice stosujemy nowoczesne technologie, dzięki temu nasze usługi są na najwyższym poziomie