Stomatologia estetyczna

Piękny uśmiech odgrywa niezwykle ważną rolę w kontaktach międzyludzkich. Odpowiada on za to jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie i co myślą o nas inni ludzie. Lśniący, serdeczny i radosny uśmiech może otworzyć przed nami wiele drzwi, które w innej sytuacji byłyby zamknięte. Odpowiednio dobrany uśmiech pozwala podkreślić atrakcyjność jednych, naturalność drugich, czy promienność charakteru innych osób. Dlatego tak ważne jest, aby dopasować uśmiech do kształtu twarzy, cech charakteru i sposobu bycia Pacjenta.

Nasz ośrodek zajmuje się stomatologią estetyczną w szczególny sposób, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających Pacjentów. Medycyna estetyczna wymaga wyczucia, nietuzinkowych umiejętności oraz wizji na zmiany u Pacjenta. Dlatego w naszych gabinetach zadbaliśmy o:

  • doświadczony zespół specjalistów;
  • sprzęt medyczny wysokiej klasy:
  • znajomość najnowszych metod leczenia w stomatologii estetycznej;
  • bliską współpraca ze specjalistami medycyny estetycznej.

Możemy sprawić, że Twój uśmiech będzie zachwycał swym pięknem i naturalnością. Już dziś umów się na wizytę konsultacyjną.

licówka porcelanowa

Licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe to cienkie płytki porcelanowe przyklejane do zewnętrznej powierzchni zęba to prosty sposób na poprawienie wyglądu zębów przednich.

Czytaj więcej >>

 

Wypełnienia estetyczne zębówWypełnienia estetyczne

Stare, nieestetyczne wypełnienia zębów zastępujemy nowoczesnymi wypełnieniami kompozytowymi, nanoceramicznymi, nanohybrydowymi, mikrohybrydowymi; które pozwalają zakończyć leczenie zęba, a jednocześnie poprawiają jego wygląd. Korzystamy z doskonałej jakości materiałów i formujemy je tak, aby odzwierciedlały naturalną budowę zęba.

Czytaj więcej >>

 

wkłady koronowe cena opinie i przeciwwskazaniaWkłady koronowe (INLAY, ONLAY, OVERLAY)

w przypadku dużych ubytków zębów potrzebne są wkłady koronowe, które są wytrzymalsze od standardowych wypełnień kompozytowych, a zarazem umożliwiają bardziej estetyczne uzupełnienie zęba. Stosujemy różne sposoby wypełniania ubytków – inlay, onlay, overlay. W ten sposób ułatwiamy wybór najlepszego wkładu dla danego zęba.

Czytaj więcej >>

 

korony ceramiczneKorony ceramiczne

Korony Procera i Cercon są wykonane bez metalowej podbudowy, dzięki czemu wyglądają naturalnie i dają doskonały efekt, idealnie imitujący tkanki zęba.

Czytaj więcej >>

 

uśmiech z biżuterią nazębnąBiżuteria nazębna

Jako jedna z nielicznych klinik stomatologicznych w mieście Wrocław proponujemy zdobienie zdrowych i zadbanych zębów specjalną biżuterią naklejaną na szkliwo zębów. Małe kryształki z kamieni szlachetnych są bezpieczne dla zdrowia zębów. Wpływają na olśniewający i niepowtarzalny wygląd uśmiechu. Szeroki wybór luksusowej biżuterii nazębnej to rewelacyjny sposób na podkreślenie swojego stylu.

Czytaj więcej>>

porcelanowe mosty stomatologiczneMosty porcelanowe

W miejsce brakującego zęba lub kilku zębów można założyć mosty porcelanowe. Jest to stałe uzupełnienie protetyczne mocowane na własnych zębach pacjenta. Most porcelanowy może być stosowany w miejscach, gdzie wszczepienie implantów jest niemożliwe, jak również jest to bardziej ekonomiczna opcja.

 

Czytaj więcej >>

Kobieta z pięknym uśmiechem po wybielaniu zębów

Wybielanie zębów

Każdy marzy o białym uśmiechu, który ma wpływ na atrakcyjny wygląd twarzy. Taki uśmiech kojarzy się ze zdrowiem i urodą, a jednocześnie przekłada się na pewność siebie, szczególnie w kontaktach z innymi.

Czytaj więcej >>

 

implanty zęboweImplanty

implant stomatologiczny, to replika korzenia zęba, który doskonale zastępuje utracony ząb czy większą ilość zębów. Sprawdzają się nawet w najtrudniejszych przypadkach.

 

Czytaj więcej >>

 

Kobieta z aparatem ortodontycznym na zębachAparaty ortodontyczne

Stomatologia estetyczna daje obecnie bardzo wiele możliwości, jednak może okazać się, że do uzyskania zdrowego i pięknego uśmiechu wystarczy aparat ortodontyczny, który służy do prawidłowego ustawiania zębów w łukach zębowych (prostowania zębów i leczenia wad zgryzu).