Usługi

Medycyna estetyczna

Chcesz zyskać pewność siebie i raz na zawsze pozbyć się kompleksów? W klinice AURIDENT sprawimy, że będziesz uśmiechać się jeszcze szerzej patrząc w lustro. Jeśli pragniesz zmian, to idealny moment na to, aby skorzystać z dobrodziejstwa medycyny estetycznej. 

medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna we Wrocławiu

Nasza klinika we Wrocławiu oferuje Ci szeroki zakres nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej, które pomogą Ci przywrócić naturalne piękno i pewność siebie. 

Dlaczego warto skorzystać z naszych zabiegów?

  • Gwarantujemy naturalne efekty;
  • Dysponujemy doświadczonym zespołem lekarzy/specjalistów medycyny estetycznej;
  • Posiadamy najwyższej klasy sprzęt medyczny, a nasze zabiegi bazują na najnowszych metodach leczenia.

Każdy zabieg poprzedzamy szczegółowymi konsultacjami, aby jak najlepiej dostosować naszą ofertę do Twoich oczekiwań. Pragniesz zmian? Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu.

medycyna estetyczna

DOSTĘPNE ZABIEGI

ZMARSZCZKI POZIOME CZOŁA

Twoja twarz zapamiętuje negatywne emocje. Zmarszczki poziome czoła to również wynik naturalnego procesu starzenia się skóry. Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. Zabieg redukcji zmarszczek poziomych czoła jest skoncentrowany na wygładzeniu bruzd na czole i przywróceniu dawnej gładkości skóry.

LWIA ZMARSZCZKA

Tak zwana lwia zmarszczka to jedna z najczęstszych przyczyn wizyt w gabinecie medycyny estetycznych. Wiele osób nazywa ją również zmarszczką gniewu, ponieważ powstaje na skutek marszczenia brwi. Bez obaw. Nasz zabieg redukcji lwich zmarszczek wygładzi bruzdy i na nowo nada Twojej twarzy naturalny i młodzieńczy wyraz.

ZMARSZCZKI OKOLICY OCZU

Masz problemy z kurzymi łapkami? Skóra wokół oczu stanowi najcieńszy i najdelikatniejszy obszar na twarzy. Nasz zabieg redukcji zmarszczek w okolicach oczu pomoże Ci pozbyć się niechcianych oznak starzenia. 

BRODA

Powstawanie zmarszczek na brodzie jest wynikiem wzmożonej pracy mięśni (mięśnia bródkowego), a także wynikiem naturalnego procesu starzenia się skóry. Obszar skóry na brodzie może wyglądać jak nieestetyczna skórka pomarańczowa. Zabieg medycyny estetycznej na marszczącą się brodę pomoże Ci wygładzić ten problematyczny obszar.

ZMARSZCZKI NOSA

Zmarszczki na nosie określane są również jako zmarszczki królicze. To charakterystyczne bruzdy, które powstają nad mostkiem nosa. Zabieg niwelujący boczne zmarszczki występujące się na nosie pozwoli Ci wygładzić skórę i przywrócić młodzieńczy wygląd twarzy.

ZMARSZCZKI PALACZA

Tak zwane zmarszczki palacza, to nic innego jak pionowe zmarszczki znajdujące się wokół ust. Jeśli jesteś zaniepokojona bądź zaniepokojony tymi zmianami, to nasz zabieg redukcji zmarszczek palacza pomoże Ci wygładzić ten obszar i odzyskać dawny wygląd skóry.

PODNIESIENIE KĄCIKÓW UST

Opadające kąciki ust mogą sprawić, że Twoja twarz wydaje się starsza niż w rzeczywistości i nabiera smutnego wyrazu. Na szczęście ten defekt można zniwelować. Zabieg podniesienia kącików ust przywróci Ci młodzieńczy wygląd i sprawi, że twarz nabierze dawnego blasku.

LECZENIE UŚMIECHU DZIĄSŁOWEGO

O uśmiechu dziąsłowym mówimy wtedy, kiedy dziąsła są nadmiernie eksponowane w czasie uśmiechu. Tak zwany gummy smile można skutecznie zniwelować już za pomocą nieinwazyjnego zabiegu toksyną botulinową. Zapytaj nas o ten zabieg, jeśli marzysz o piękniejszym uśmiechu. 

LECZENIE BRUKSIZMU

Często mówi się o tym, że bruksizm (czyli nadmierne i niekontrolowane zgrzytanie zębami) jest wynikiem nagromadzonego stresu i nieprzepracowanych emocji. Niestety bruksizm może wpływać na kondycję Twoich zębów i mięśni żucia, niejednokrotnie powodując ogromne napięcie w okolicach żuchwy. Nasze zabiegi leczenia bruksizmu pomogą złagodzić te problemy i zrelaksują napięte mięśnie żwaczy.

LECZENIE POTLIWOŚCI

Problem związany z nadmierną potliwością może być niezwykle uciążliwy i powodować ogromny dyskomfort. Leczenie potliwości w naszej klinice pomoże Ci pozbyć się tego problemu i odzyskać pewność siebie. Do skutecznych metod leczenia pierwotnej nadpotliwości należą iniekcje toksyny botulinowej, a efekty zabiegu mogą utrzymywać się od 6 do 12 miesięcy.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego to naturalne i nieinwazyjne zabiegi, który pomogą Ci poprawić kondycję skóry i spowolnić oznaki starzenia. Dzięki zabiegom twoja skóra odzyska blask, świeżość i młodzieńczą jędrność.

PRF – FIBRYNA

Terapia PRF to naturalny eliksir młodości. To w pełni bezpieczna oraz nowoczesna metoda, która ma na celu pobudzenie odnowy i regeneracji komórek skóry. Fibryna bogatopłytkowa (PRF) to doskonały koncentrat komórkowy, który w naturalny sposób rewitalizuje i odbudowuje skórę.

Masz pytania dotyczące konkretnego zabiegu? Skontaktuj się z naszą kliniką. Pomożemy Ci przywrócić pewność siebie oraz odzyskać piękny i młodzieńczy wygląd.

Call Now Button