Most porcelanowy

Most porcelanowy to najlepsza inwestycja w estetyczny wygląd Twoich zębów. Wybierz najnowszą technikę mostu porcelanowego na cyrkonie

Ubytki w zębach mogą przydarzyć się każdemu. Sprawiają, że wygląd zewnętrzny, powoduje kompleksy i brak pewności siebie. Braki w uzębieniu w dalszej konsekwencji powodują wady zgryzu, choroby dziąseł i ryzyko powstania próchnicy. Będą też wpływać na niestabilność i wypadanie kolejnych zębów. Most porcelanowy to stabilna konstrukcja, montowana na stałe (w przeciwieństwie do protezy ruchomej), która pozwala na uzupełnienie braku jednego lub kilku zębów i poprawia komfort życia.

Most porcelanowy – trwałość i wygoda. Most porcelanowy na metalu tytanowa gwarancja pięknego uśmiechu przez wiele lat

Most porcelanowy na metalu (stopy metali szlachetnych) stosuje się od bardzo dawna i jest najczęściej wybierany przez pacjentów ze względu na solidność i niższą cenę. Trwałość mostu porcelanowego zależy w dużej mierze od tego, jak będziemy dbać o higienę jamy ustnej po zabiegu.

Most porcelanowy na cyrkonie to najnowsza metoda dająca efekt naturalnych zębów. Wykorzystuje tlenek cyrkonu – materiał bardzo trwały i bezpieczny, którego kolor jest zbliżony do barwy zębów. Ten rodzaj mostu protetycznego polecany jest zwłaszcza do widocznej części szczęki w przednich i bocznych ubytkach.

Zastanawiasz się, ile lat wytrzymuje most porcelanowy? To bezpieczna inwestycja na lata. Cena mostu porcelanowego nie jest niska, ale jest warta poprawy komfortu życia

W naszej klinice płatność za ten zabieg można rozłożyć na wygodne raty. Koszt wykonania takiego uzupełnienia protetycznego różni się w zależności od rodzaju materiału, z którego zostanie wykonana podstawa mostu. Na cenę mostu porcelanowego wpływa także sposób osadzenia go w jamie ustnej. Wykonany na zębach własnych jest znacznie tańszy niż osadzony na implantach. Istotną kwestią jest także ilość ubytków, które chcemy zabezpieczyć a tym samym długość wykonanej protezy.

Naszych pacjentów najczęściej martwi, ile wytrzymuje most porcelanowy. Jesteśmy świadomi, że jest to kosztowna inwestycja w piękny i estetyczny uśmiech. Zapewniamy, że proteza wykonywana jest z bardzo trwałych materiałów, które nie ulegają ścieraniu czy odbarwianiu przez wiele lat. Dodatkowo gwarantuje to prawidłowo wykonany zabieg w naszej klinice pod okiem stomatologa protetyka.

Most porcelanowy na zębach własnych lub implantach. Każdy ma szansę na rewitalizację uzębienia. Wybierz most porcelanowy Cercon

Most porcelanowy Cercon, na podbudowie metalowej lub cyrkonowej — możliwości wykonania uzupełnienia protetycznego jest kilka. Można więc dokonać wyboru. Podczas konsultacji w klinice doradzamy najlepszą opcję leczenia brakującego uzębienia, dopasowanego indywidualnie do pacjenta.

Zabieg podzielony jest na 3 etapy. Podczas pierwszej wizyty wykonujemy szczegółowe badanie radiologiczne, które pozwala na ocenę stabilności zębów własnych, na które nałożona zostanie część bazowa mostka porcelanowego, ewentualnie wybór innej metody montowania. Powstaje także precyzyjny wycisk części szczęki, z którego zostanie wykonana proteza. Zęby własne zostają spiłowane i zabezpieczone.

Na kolejnej wizycie zakłada się mostek celem sprawdzenia jego wykonania i kompatybilności z uzębieniem pacjenta. Musi być wygodny, idealnie dopasowany. Dopiero na kolejnej wizycie osadza się mostek ceramiczny na stałe.

Stałe mosty porcelanowe na zębach własnych są znacznie wygodniejszą alternatywą dla ruchomych protez.

Call Now Button