Usługi

Implanty zębów

Ubytek w uzębieniu może zostać uzupełniony implantami. To skuteczna metoda, która pozwala na zastąpienie naturalnego korzenia zęba nowoczesnym rozwiązaniem chirurgii stomatologicznej. W Aurident doskonale znamy się na implantach zębowych! Zapraszamy do Wrocławia – nasze implanty zębowe to doskonała jakość i trwałość na lata.

implanty zębów cała szczęka cena
Czym są implanty zębowe? Poznaj ofertę Aurident
we Wrocławiu

Implanty zębów to nowoczesne rozwiązanie chirurgii stomatologicznej, są one stosowane w przypadku braku uzębienia, zarówno wtedy, kiedy brakuje jednego zęba, jak i w przypadku większych ubytków. Implantolog, niemal jak na fundamentach, może budować wszelkie prace protetyczne, od mostów aż po korony na bazie implantu. Przy tym pacjent ma pewność, że ząb pozostanie na miejscu, bowiem są one osadzane na stałe i nie są ruchome.

Wśród zalet plantów z pewnością wymienić można:

 • szeroką gamę zastosowań implantów
 • wygodę użytkowania
 • wygląd nieróżniący się niczym od wyglądu naturalnych zębów,
 • szybki proces leczenia.
implanty dentystyczne

KIEDY STOSUJE SIĘ IMPLANTY ZĘBOWE

Implanty stomatologiczne są stosowane u osób, które z różnych względów utraciły swoje naturalne uzębienie. Mogą być stosowane zarówno w ubytku jednego zęba, jak i całego łuku. Ich stosowanie często bywa konieczne przy:

 • całkowitym braku uzębienia;
 • nieleczonej paradontozie;
 • chorobach powodujących wypadanie zębów;
 • nieleczonej próchnicy.

Mogą być stosowane niezależnie od wieku i stanu reszty uzębienia – umów się na konsultację, a pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie!

IMPLANTOLOGIA WE WROCŁAWIU. SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY!

Nasza klinika posiada bogate doświadczenie w zakresie implantologii — służymy radą i pomocą w pełnym wymiarze prac implantologicznych, dobieramy najlepsze dla danego pacjenta najlepsze rozwiązanie, proponujemy optymalne pod względem cenowym i estetycznym uzupełnienia protetyczne. Kompleksowo wykonujemy wszystkie prace związane z procesem stworzenia nowej jakości w ustach naszych Pacjentów.

W naszej klinice stomatologicznej skorzystasz z kompleksowej pomocy, od przygotowania do zabiegu wszczepienia implantu, poprzez umieszczenie protezy, aż po zakończenie procesu leczenia. Nie czekaj, umów się na wizytę już teraz!

IMPLANTY ZĘBOWE WE WROCŁAWIU – CZAS I KOSZT LECZENIA.

Implantologia to najlepsza alternatywa dla utraconego uzębienia. Implanty są trwałe, wyglądają naturalnie, nie powodują dyskomfortu. W Aurident przykładamy szczególną uwagę do tego, aby leczenie przebiegało zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami sztuki stomatologicznej.

Przygotowanie do zabiegu obejmuje diagnostykę radiologiczną CBCT i ocenę stanu kości. Nasi lekarze specjalizują się także w trudnych przypadkach. W razie potrzeby wykonana może zostać augmentacja kości, znana potocznie jako nadbudowa, która poleca na wypełnieniu ubytków w kości. Ten  zabieg odbudowujący szczękę pozwala na założenie implantu pacjentom, u których normalnie nie byłoby to możliwe. Czas i cena leczenia zależna jest od indywidualnej sytuacji. Na wizycie w naszym gabinecie poprowadzimy kompleksowo proces zakładania implantów.

implanty w przekrojuPRACUJEMY NA NAJLEPSZYCH IMPLANTACH

W gabinecie implantologii pracujemy na produktach docenianych na całym świecie firm. U  nas założysz implanty:

 • Straumann – produkowane przez szwajcarską firmę Institut Straumann są cenione za najwyższy poziom bezpieczeństwa, który potwierdzony jest publikacjami i badaniami klinicznymi. Ich implanty mają najwyższy odsetek przetrwania w porównaniu do innych rozwiązań implantologicznych.
 • Thommen Medical – to szwajcarskie implanty dla profesjonalistów. Producent gwarantuje najwyższą jakość dożywotnio! Dzięki zespołowi doświadczonych lekarzy i współpracy z międzynarodowymi klinicystami stworzono produkty idealnie dopasowane do użytkowników, zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa w fazie gojenia.

Nie czekaj, zapisz się do Aurident już teraz! W naszym gabinecie czeka najlepszy sprzęt, bezpieczne implanty i lekarze z ogromnym doświadczeniem w implantologii – najlepsi nie tylko w całym Wrocławiu, ale i w całej Polsce!

Dlaczego indywidualnie ustalamy cenę implantów zębów całej szczęki? Poznaj naszą pracę i ofertę w klinice we Wrocławiu

Każdy z naszych pacjentów ma indywidualny układ szczęki i żuchwy. Braki w uzębieniu, które chcą wypełnić, powstają w różny sposób, chociaż mają podobne konsekwencje: trudności z jedzeniem, niewyraźna mowa, zmieniony kształt twarzy, nieestetyczny wygląd. W klinice stomatologicznej Aurident we Wrocławiu nie boimy się wyzwań i dla każdego z naszych klientów wybieramy właściwą formę leczenia braku uzębienia. To efekt współpracy ze specjalistami w dziedzinie chirurgii szczęki i implantologii. Ogromną rolę odgrywa także nowoczesny sprzęt, dzięki któremu pracujemy szybko i który zwiększa nasze możliwości w każdej z dziedzin stomatologii także w wykonywaniu implantów zębów całej szczęki. Cena, którą ustalamy podczas konsultacji z pacjentem, jest wypadkową wielu elementów Zależy od:

 • ilości koniecznych do odbudowy całej szczęki implantów zębowych;
 • rodzaju protezy;
 • materiału;
 • stanu pierwotnego w jamie ustnej i wielu innych czynników.

Jak wygląda proces wstawiania implantów dentystycznych zębów? We Wrocławskiej klinice Aurident pracują specjaliści w tej dziedzinie

Cały proces stworzenia implantów zębów we Wrocławiu przeprowadzisz w jednym miejscu. Nasza klinika jest przygotowana do kompleksowej obsługi pacjenta. Zaczynamy od konsultacji, na miejscu robimy badania (pełna diagnostyka radiologiczna). Wykonujemy nawet bardzo wymagające i precyzyjne zabiegi stomatologiczne. Maksymalnie skracamy czas procesów i ilość koniecznych wizyt, ale nigdy nie zostawiamy pacjenta samego. Pozostaje pod naszą kontrolą aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu pięknego uśmiechu. To wszystko jest możliwe, dzięki implantom dentystycznym wykonywanym we Wrocławiu.

W razie konieczności przeprowadzamy augmentację kości przed wstawieniem zębów

Najczęściej implant zębowy to dla stomatologa dopiero początek w procesie rewitalizacji uzębienia. Śruba, która zostaje wszczepiona, ma za zadanie zastąpić korzeń nowego zęba. Jednak zdarza się, że tkanka kostna jest niewystarczająca, aby zapewnić późniejszemu uzupełnieniu protetycznemu stabilność i trwałość. Wtedy wykonujemy zabieg augmentacji kości. Czasem droga do wstawiania zębów musi być trochę dłuższa. Jednak na końcu tej drogi zawsze znajduje się zadowolony z nowego, pełnego uzębienia pacjent.

Implanty tytanowe, które stosujemy, pochodzą od producentów z wieloletnim doświadczeniem w ich tworzeniu. Koszty implantów to inwestycja w siebie

Stosujemy implanty zębów od producentów, którzy od dziesięcioleci badają i tworzą coraz doskonalsze produkty. Ich wiedzę i doświadczenie doceniają stomatolodzy na całym świecie. Duże koszty implantów tytanowych wynikają:

 • z ich nowatorskich rozwiązań technicznych;
 • trwałości samego materiału, który nie ulega korozji i ścieraniu;
 • wysokiej biokompatybilności z organizmem człowieka, co pozwala przyspieszyć gojenie tkanek, zmniejsza możliwość reakcji alergicznej czy odrzutu implantu.

Tak samo jak korzystamy z nowoczesnego sprzętu, który umożliwia nam bezpieczniejszą i szybszą pracę tak samo decydujemy się zawsze na najlepsze materiały. Tylko w taki sposób możemy osiągnąć sukces, który liczony jest w setkach zadowolonych pacjentów korzystających z naszych gabinetów dentystycznych. Zapraszamy na wizytę także Ciebie.

Galeria zdjęć:

Call Now Button