Usługi

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów we Wrocławiu w Aurident to gwarancja pięknego uśmiechu. Niestety z czasem oraz pod wpływem różnych czynników (przyjmowane leki, picie kawy i herbaty, palenie papierosów) zęby ciemnieją. To doskonały sposób na to, aby przywrócić zębom naturalny blask i zachwycać wszystkich pięknych uśmiechem.

wybielanie zębów
Zabieg stomatologicznego wybielania zębów — nie rób tego w domu

Po co wizyta u stomatologa, skoro wybielanie zębów można przeprowadzić dostępnymi w drogeriach produktami lub przy użyciu domowych metod? Przede wszystkim w gabinecie masz możliwość skonsultować się z lekarzem specjalistą, który oceni stan uzębienia i doradzi czy nie ma przeciwwskazań do zabiegu. Po drugie, domowe metody, takie jak woda utleniona, soda oczyszczona czy węgiel aktywny niszczą powierzchnię zębów i mogą doprowadzić do poważnych problemów.

Dlatego, jeśli chcesz mieć piękne zęby, nie próbuj robić tego w domu. W naszej wrocławskiej klinice wybielaniem zębów zajmują się doświadczeni dentyści, którzy pomogą dobrać odpowiednią metodę i uzyskać naturalny efekt. Istnieje wiele metod pozwalających odzyskać naturalny kolor, w Aurident specjalizujemy się także w wybielaniu zębów martwych.

zabieg wybielania zębów

METODY WYBIELANIA ZĘBÓW W AURIDENT

Zastanawiasz się, jaki zabieg wybielania zębów ma najlepsze opinie? W naszej wrocławskiej klinice znajdziesz tylko sprawdzone i bezpieczne dla zębów metody wybielania. Umów się na wizytę u nas, a stomatolog razem z Tobą wybierze rozwiązanie, którego działanie będzie najbardziej zadowalające, a koszt wybielania zębów w zasięgu Twojego portfela.

WYBIELANIE NAKŁADKOWE

Wybielanie nakładkowe jest to wybielanie przeprowadzane częściowo w domu przez samego Pacjenta, a częściowo w gabinecie dentystycznym. Na początku stomatolog pobiera wyciski zębów i dziąseł, by na tej podstawie móc wykonać unikatowe szyny z przestrzeniami dla materiału wybielającego. Pacjent przechodzi odpowiednie przeszkolenie, po którym będzie umieć samodzielnie w domu nakładać żel do wkładek.

Prawidłowo przeprowadzony zabieg trwa około 10-14 dni. W tym czasie pacjent jest zobowiązany do zgłaszania się na wizyty kontrolne u dentysty, który sprawuje nadzór nad procesem wybielania, by był on bezpieczny i skuteczny.

WYBIELANIE ZA POMOCĄ LAMPY LED

Wybielanie za pomocą lampy LED – ten zabieg jest przeprowadzany wyłącznie w gabinecie dentystycznym. Polega na nałożeniu na powierzchnię zębów specjalnego żelu wybielającego, a następnie aktywowanie go przez światło lampy. Zabieg trwa około 45 minut.

Takie wybielanie jest całkowicie bezpieczne i cieszy się pozytywnymi opiniami. W ciągu jednej wizyty można wybielić zęby nawet o kilkanaście odcieni w skali VITA. Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się około 2-3 lata, zależnie od trybu życia Pacjenta. Przez pierwsze dwie doby po zabiegu wskazane jest, by stosować tzw. białą dietę i unikać spożywania produktów z ciemnymi barwnikami. Zaleca się również szczotkowanie zębów wybielającą pastą bez fluoru dla utrzymania pożądanego rezultatu. Nie zaleca się wykonywania tych zabiegów kobietom w ciąży.

Zapisz się na wybielanie zębów w naszej klinice, a na pewno nie pożałujesz!

Wybielanie zębów u dentysty to jedyna skuteczna metoda na uzyskanie pięknego uśmiechu. Profesjonalne wybielanie zębów to koszt satysfakcji z zabiegu.

Białe zęby świadczą o naszym zdrowiu. Podnoszą pewność siebie, ułatwiają kontakty prywatne i zawodowe. Dlatego nie wahaj się dłużej i spraw sobie uśmiech, o jakim zawsze marzyłeś. Pomożemy Ci w tym w naszej klinice stomatologicznej AuriDent we Wrocławiu. Specjaliści dokładnie sprawdzą stan Twoich zębów, a następnie zaproponują najkorzystniejszą dla Ciebie metodę, która z pewnością pozytywnie zaskoczy Cię efektami. Zabieg wybielania zębów u dentysty jest wart swojej ceny. Nie patrz na koszty, zastanów się jakie profity w życiu codziennym przyniesie efekt lśniących zdrowych zębów.

Wybielanie zębów – ile kosztuje wybielanie zębów nakładkowe? Bezpieczna metoda dla osób o wrażliwych zębach

W zakładce Płatności możesz zapoznać się z ogólnym cennikiem naszych usług w tym poszczególnych metod wybielania zębów. Ile kosztuje każda z nich, zależy od wielu czynników. Indywidualnie ustalisz to z dentystą prowadzącym, odpowiedzialnym za Twój uśmiech. Po diagnozie i jego rekomendacji wspólnie ustalicie najbardziej dla Ciebie odpowiedni sposób. Jedną z proponowanych metod jest wybielanie zębów nakładkowe polecane zwłaszcza osobom o wrażliwych zębach. Trwa dłużej niż inne, ale efekt na zębach będzie utrzymywał się tak samo długo.

Wybielone zęby utrzymują swój kolor około 2 lat po zabiegu. Z czasem efekt zmniejsza się w sposób naturalny i stopniowy. Ogromny wpływ na to ma nasza codzienna dieta, tryb życia, zażywanie niektórych leków oraz higiena jamy ustnej.

Jak wybielić zęby innymi metodami? Poznaj skuteczne wybielanie zębów lampą LED

Użycie niebieskiego światła emitowanego przez lampę LED jest bezpieczne i nie przegrzewa zębów podczas zabiegu. Sprawdza się w usuwaniu lekkich przebarwień. Lampa LED to urządzenie powszechnie stosowane w gabinetach dentystycznych. Nie wybiela plomb, mostków ani zębów martwych. Jest tańszą alternatywą dla osób, które nie mają silnych przebarwień i dużych ubytków w uzębieniu. Lekarz dentysta, pod którego opieką się znajdziesz sprawdzi, jak wybielić zęby w Twoim przypadku. Należy pamiętać, że każda z metod skutecznego wybielania zębów u dentysty jest bezpieczna, odpowiednio wykonana nie niszczy szkliwa. Może jednak powodować lekką nadwrażliwość po zabiegu, która z czasem zanika.

Oferujemy także innowacyjną metodę laserowego wybielania zębów. Cena wybielania zębów u dentysty – efekt gwarantowany

Jedną z nowocześniejszych metod uzyskania estetycznie białego uśmiechu, jaką możemy zaproponować w naszej klinice, jest laserowe wybielanie zębów. Światło lasera diodowego wykorzystywanego w tej technologii aktywuje substancje aktywne w aplikowanym na zęby żelu i powoduje ich rozjaśnienie o średnio 8 tonów. Zabieg trwa około 40 minut. Poprzedzony jest dokładnym oczyszczaniem poddawanych zabiegowi zębów z osadów i kamienia nazębnego. Konieczne jest także uzupełnienie ubytków. Ta metoda pozwala na usunięciu przebarwień i wyrównaniu koloru nawet na plombach i martwych zębach.

Cena wybielania zębów u dentysty to znacznie wyższy koszt niż stosowanie najróżniejszych środków we własnym zakresie. Jednak zachwycające efekty zobaczysz bardzo wyraźnie zaraz po zabiegu.

Call Now Button