Usługi

Stomatologia estetyczna

Dla wielu osób piękny uśmiech to podstawa, co jednak robić, jeśli nie mamy idealnie prostych i białych zębów? Rozwiązaniem tego problemu są zabiegi stomatologii estetycznej, które pozwalają cieszyć się pięknym uśmiechem.

Stomatologia estetyczna
Stomatologia estetyczna we Wrocławiu

Klinika Aurident zajmuje się stomatologią estetyczną w szczególny sposób, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających Pacjentów. W naszych gabinetach pacjencji mogą znaleźć:

  • doświadczony zespół specjalistów
  • sprzęt medyczny wysokiej klasy
  • znajomość najnowszych metod leczenia w stomatologii estetycznej.

Współpracujemy ze specjalistami medycyny estetycznej, aby Twój uśmiech mógł zachwycać naturalnością i pięknem.

zabieg wybielania zębów

ZABIEGI STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ

Wieloletnie doświadczenie i współpraca ze specjalistami z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej we Wrocławiu sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najwyższej jakości zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Poznaj naszą pełną ofertę i umów się na wizytę.

LICÓWKI PORCELANOWE

Licówki porcelanowe to cienkie płytki porcelanowe przyklejane do zewnętrznej powierzchni zęba to prosty sposób na poprawienie wyglądu zębów przednich. To bardzo popularny zabieg z zakresu stomatologii estetycznej.

LICÓWKI ADDYCYJNE BEZ SZLIFOWANIA

Licówki addycyjne są rodzajem licówek porcelanowych – w przeciwieństwie do nich nie wymagają jednak preparacji własnych tkanek. Zęby pod licówkami są w pełni zdrowe, nie szlifowane. W dowolnym momencie można przywrócić poprzedni wygląd zębów.

WYPEŁNIENIA ESTETYCZNE

Stare, nieestetyczne wypełnienia zębów zastępujemy nowoczesnymi wypełnieniami kompozytowymi, nanoceramicznymi, nanohybrydowymi, mikrohybrydowymi; które pozwalają zakończyć leczenie zęba, a jednocześnie poprawiają jego wygląd. Korzystamy z doskonałej jakości materiałów i formujemy je tak, aby odzwierciedlały naturalną budowę zęba.

WKŁADY KORONOWE (INLAY, ONLAY, OVERLAY)

W przypadku dużych ubytków zębów potrzebne są wkłady koronowe, które są wytrzymalsze od standardowych wypełnień kompozytowych, a zarazem umożliwiają bardziej estetyczne uzupełnienie zęba. Stosujemy różne sposoby wypełniania ubytków – inlay, onlay, overlay. W ten sposób ułatwiamy wybór najlepszego wkładu dla danego zęba.

Więcej informacji

KORONY CYRKONOWE

są wykonane bez metalowej podbudowy, dzięki czemu wyglądają naturalnie i dają doskonały efekt, idealnie imitując tkanki zęba. Ten rodzaj koron stosowany jest wtedy, kiedy utrata tkanek zęba jest zbyt duża i wypełnienie kompozytowe nie spełniłoby swojej roli. Są one stosowane także w celu poprawy wizualnej wyglądu zębów. Korony ceramiczne.

ZALETY KORON CYRKONOWYCH TO

  • znaczna wytrzymałość – mogą być stosowane w odcinku przednim i bocznym zębów bez ryzyka uszkodzenia;
  • biozgodność – nie dochodzi do reakcji alergicznych, co zdarza się przy koronach metalowych;
  • estetyka – zapewniają najbardziej naturalny wygląd, są nie do odróżnienia od prawdziwego uzębienia.

To rozwiązanie dla osób, które chcą w pełni naturalnego, trwałego uśmiechu! W naszym gabinecie także Ty możesz poczuć komfort noszenia koron cyrkonowych.

Więcej informacji

BIŻUTERIA NAZĘBNA

Jako jedna z nielicznych klinik stomatologicznych w mieście Wrocław proponujemy zdobienie zdrowych i zadbanych zębów specjalną biżuterią naklejaną na szkliwo zębów. Małe kryształki z kamieni szlachetnych są bezpieczne dla zdrowia zębów. Wpływają na olśniewający i niepowtarzalny wygląd uśmiechu. Szeroki wybór luksusowej biżuterii nazębnej to rewelacyjny sposób na podkreślenie swojego stylu.

Więcej informacji

MOSTY PORCELANOWE CYRKONOWE

W miejsce brakującego zęba lub kilku zębów można założyć mosty porcelanowe. Jest to stałe uzupełnienie protetyczne mocowane na własnych zębach pacjenta. Most porcelanowy może być stosowany w miejscach, gdzie wszczepienie implantów jest niemożliwe, jak również jest to bardziej ekonomiczna opcja.

WYBIELANIE ZĘBÓW

Każdy marzy o białym uśmiechu, który ma wpływ na atrakcyjny wygląd twarzy. Piękny uśmiech to nasza wizytówka, przekłada się na pewność siebie, szczególnie w kontaktach z innymi.

Więcej informacji

IMPLANTY ZĘBOWE

Implant stomatologiczny, to replika korzenia zęba, który doskonale zastępuje utracony ząb czy większą ilość zębów. Sprawdzają się nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Więcej informacji

APARATY ORTODONTYCZNE

Stomatologia estetyczna daje obecnie bardzo wiele możliwości, jednak może okazać się, że do uzyskania zdrowego i pięknego uśmiechu wystarczy aparat ortodontyczny, który służy do prawidłowego ustawiania zębów w łukach zębowych.

Więcej informacji

Call Now Button