Usługi

Nowoczesna protetyka

Nowoczesna protetyka pozwala odbudować braki w uzębieniu. Wymaga jednak dużego nakładu pracy zarówno na etapie diagnostyki, planowania jak i wykonania prac. Podstawowym założeniem w pracy protetycznej jest uzyskanie estetycznego efektu, który nie będzie odznaczał się od pozostałych zębów i wspólnie z nimi będzie komponował się w piękny, naturalny uśmiech.

endodoncja mikroskopowa
Estetyczny i naturalny uśmiech

Estetyczny i naturalny uśmiech jest również podstawowym celem prac protetycznych nawet w przypadku całkowitego bezzębia. Bowiem Przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, wiedzy i doświadczenia naszej kadry nawet całkowity brak zębów nie stoi na przeszkodzie w uzyskaniu lśniącego naturalną bielą uśmiechu.

Długotrwałe braki w uzębieniu to nie tylko kwestia estetyki uśmiechu, mogą też powodować wiele nieprzyjemnych dolegliwości i schorzeń, takich jak:

  • wady zgryzu;
  • ubytki kostne w przestrzeni powstałej po straconym zębie;
  • trudności z trawieniem;
  • przemieszczanie się sąsiednich zębów w kierunku przestrzeni po usuniętym zębie.

Kluczem w protetyce jest wykonanie uzupełnień protetycznych w taki sposób, aby wyglądały naturalnie. W naszej pracy staramy się osiągnąć ten rezultat przy wykorzystaniu doświadczenia kadry i współpracy z renomowanymi pracowniami protetycznymi. W Aurident wykonujemy pełen wachlarz prac protetycznych, od mostów i protez, przez korony i licówki estetyczne. Zapraszamy.

nowoczesna protetyka
Call Now Button