Aktualności
28.09.2021

Konkurs Aurident

Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodami są:

Irygator o wartości 300 zł dla zwycięzcy konkursu;
Usługa bezpłatnego usunięcia kamienia nazębnego o wartości 180 zł dla dwóch kolejnych osób.<

Udostępnij:

Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodami są:

Irygator o wartości 300 zł dla zwycięzcy konkursu;
Usługa bezpłatnego usunięcia kamienia nazębnego o wartości 180 zł dla dwóch kolejnych osób.

Irygator – to doskonałe narzędzie służące do czyszczenia trudno dostępnych części zębów i przestrzeni zębowych przy pomocy strumienia wody pod ciśnieniem. Irygator zapewnia świetną ochronę zębów przed próchnicą i jest bardzo dobrym uzupełnieniem szczotkowania zębów.

Usuwanie kamienia nazębnego – kamień nazębny jest siedliskiem nagromadzonych w dłuższym czasie bakterii i powoduje niebezpieczną dla zębów i dziąseł paradontozę. Usunięcie kamienia nazębnego sprawia, że ryzyko paradontozy zmniejsza się, a higiena i wygląd jamy ustnej znacznie się poprawiają.

Co trzeba zrobić?

Twoje zadanie jest proste, aby wziąć udział w konkursie należy wykonać WSZYSTKIE z poniższych czynności:

Polub nasz Fanpage;
Udostępnij ten post;
W komentarzu wyżej wspomnianego postu napisz, dlaczego warto korzystać z usług Aurident.
Kto wygrywa?

Główną nagrodę, czyli irygator wygrywa jedna osoba, której komentarz najbardziej nam się spodoba, natomiast dwie nagrody poboczne, czyli bezpłatne usunięcie kamienia nazębnego, wygrywają dwa kolejno wyróżnione przez nas komentarze. Każdy uczestnik konkursu może wygrać tylko jedną nagrodę.

Podsumowanie

Konkurs trwa do środy 19 czerwca 2019 r. do godziny 23:59. Ogłoszenie zwycięzców w piątek 21 czerwca 2019 r. około godziny 18. Odbiór nagród będzie miał miejsce w naszej klinice w ustalonym i dogodnym dla Ciebie terminie.

O wynikach konkursu poinformujemy za pomocą naszego Fanpage oraz przy pomocy wiadomości prywatnej skierowanej do zwycięzców. Na odpowiedzi od zwycięzców czekać będziemy do piątku 28 czerwca 2019 r. włącznie. Po nieudanej próbie kontaktu lub przekroczeniu tego terminu przeznaczona dla zwycięzcy nagroda przepadnie.

Pamiętajcie, aby Wasze ustawienia prywatności umożliwiały nam weryfikacje spełnienia kryteriów konkursu. Pamiętaj również, że biorąc udział konkursie wyrażasz zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych mające na celu wyłonienie zwycięzców i publikację tych informacji na naszym Fanpage.

Pozdrawiamy i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie,

Dr n. med. Joanna Sward i zespół Aurident.

Call Now Button