Aktualności
28.09.2021

Licówki –odnowa dla uśmiechu

Powoli zbliżają się wakacje, czas więc zacząć myśleć o przygotowaniu uśmiechu na te słoneczne dni. Niestety w kategoriach stomatologicznych czasu jest naprawdę niewiele, dlatego chcielibyśmy zaproponować Wam szybkie i bardzo efektywne

Udostępnij:

Powoli zbliżają się wakacje, czas więc zacząć myśleć o przygotowaniu uśmiechu na te słoneczne dni. Niestety w kategoriach stomatologicznych czasu jest naprawdę niewiele, dlatego chcielibyśmy zaproponować Wam szybkie i bardzo efektywne licówki.

Czym jest licówka?
Licówka to porcelanowy płatek przyklejany do przedniej części zęba. Proces naklejania licówek nie należy do najprostszych, jednak ich użycie w rękach doświadczonego lekarza potrafi całkowicie odmienić uśmiech Pacjentów nawet po kilku wizytach.

Kiedy stosuje się licówki?
Licówki stosuje się w wielu sytuacjach, zarówno w przypadku pojedynczych zębów, jak i w kompleksowych procedurach mających na celu całkowitą odmianę uśmiechu. Licówki to idealne rozwiązanie, gdy chcemy wyrównać linię zębów, ale może też być wykorzystane u osób, które bardzo szybko chciałyby wyrównać swój zgryz.

Licówki są uniwersalne, jednak warto skorzystać z rad dentysty
Nasi Pacjenci często przychodzą do nas licząc na wykorzystanie tego lub innego rozwiązania protetycznego. W takich sytuacjach lekarz prowadzący przygląda się stanowi zębów i jamy ustnej, pyta o oczekiwania Pacjentów i na tej podstawie sugeruje konkretne rozwiązania. Pamiętajmy więc o tym, że każdy Pacjent jest inny, a doświadczony lekarz może zaproponować najlepsze leczenie dla spełnienia oczekiwań Pacjenta.

Dlatego też zapraszamy Cię na konsultacje protetyczne do naszej kliniki. W czasie takiego spotkania dowiesz się, jakie rozwiązanie jest najlepsze dla Ciebie i Twojego uśmiechu.

Już teraz umów wizytę: +48 (71) 34 126 04

Dr n. med. Joanna Sward

Call Now Button