Aktualności
28.09.2021

Proteza w prezencie? Jeszcze jest czas

Protezy to zwykle spory wydatek dla Pacjenta. Rozpiętość cenowa rozwiązań protetycznych i możliwość rozłożenia kosztów leczenia na raty pozwalają znaleźć rozwiązanie dla każdego. Ale mimo to, prace protetyczne potrafią być zbyt d

Udostępnij:

Protezy to zwykle spory wydatek dla Pacjenta. Rozpiętość cenowa rozwiązań protetycznych i możliwość rozłożenia kosztów leczenia na raty pozwalają znaleźć rozwiązanie dla każdego. Ale mimo to, prace protetyczne potrafią być zbyt dużym kosztem dla wielu osób. Zwłaszcza osób w podeszłym wieku. Dlatego też warto zastanowić się nad rozwiązaniem, które połączy przyjemne z pożytecznym. Proteza w prezencie świątecznym.

Proteza protetyczna jest jednym z niewielu prezentów, które dosłownie pozwalają zobaczyć uśmiech u obdarowywanej osoby. Myśląc o prezencie na Święta warto zastanowić się, czy voucher na protezę finansujący choćby część kosztów nie będzie dobrym rozwiązaniem. Jeszcze lepiej wygląda to w przypadku, gdy na prezent chce złożyć się np. kilku wnuków, dzięki temu łatwiej sfinansować całość kosztów leczenia, a dziadkowie będą mogli uśmiechać się częściej i piękniej.

Proteza jest prezentem praktycznym, zdrowym i przydatnym. Naprawdę rzadko udaje się znaleźć prezent, który łączyłby wszystkie te cechy. Uśmiech dziadków jest tego wart!

Zapraszamy do kontaktu pod nr.: 601 084 886

Call Now Button