Aktualności
28.09.2021

Zbliża się dzień babci i dziadka, pamiętaj o prezencie!

Dziadkowie to osoby, które mają większy wpływ na nasze życie niż to może się wydawać. To oni poświęcając swój czas, energię i niewiarygodne pokłady miłości wychowali naszych rodziców i sprawili, że są takimi ludźmi, jakimi ich

Udostępnij:

Dziadkowie to osoby, które mają większy wpływ na nasze życie niż to może się wydawać. To oni poświęcając swój czas, energię i niewiarygodne pokłady miłości wychowali naszych rodziców i sprawili, że są takimi ludźmi, jakimi ich dzisiaj znamy.

Wpływ dziadków na nasze życie nie kończy się jednak na tym. Przecież dziadkowie mają całą historię opieki i miłości do nas. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy rodzice w pogoni za zawodowymi obowiązkami nie mają wystarczająco dużo czasu dla dzieci, to babcie często pomagają w opiece nad wnuczkami. Nie trudno docenić także wyczynów dziadka, który niejednokrotnie przyjeżdża służyć tacie radą, wspomóc w remoncie, czy naprawie samochodu.

Osoby, które mają tak wielki wpływ na nasze życie warto nagrodzić i uczcić ich święto. Warto też zastanowić się nad prezentem dla dziadków. Najlepiej jak będzie przydatny często używany i sprawi, że dziadkowie pięknie się uśmiechną. My sugerujemy protezę – spełnia wszystkie powyższe warunki i faktycznie sprawia, że na ustach naszych dziadków zagości uśmiech.

Jeśli chcesz sfinansować swoim dziadkom protezę lub leczenie stomatologiczne odezwij się do nas. Powiemy Ci jak możesz to zrobić w naszych gabinetach.

Zapraszamy do kontaktu pod nr: (+48) 601 084 886

Dr n. med. Joanna Sward

Call Now Button