Aktualności
28.09.2021

Leczenie na raty – szansa na piękny uśmiech dla każdego

Nie każdy rodzi się z idealnym uśmiechem. Na nasze nieszczęście, nie wszystkich stać również na kompleksowe leczenie stomatologiczne, które umożliwia leczenie poważnych problemów, czy też kompleksowe odnowienie estetyczne uśmiechu. N

Udostępnij:

Nie każdy rodzi się z idealnym uśmiechem. Na nasze nieszczęście, nie wszystkich stać również na kompleksowe leczenie stomatologiczne, które umożliwia leczenie poważnych problemów, czy też kompleksowe odnowienie estetyczne uśmiechu. Na szczęście dla naszych Pacjentów Aurident współpracuje z liderem rynku rat medycznych w Polsce, firmą MediRaty. Dzięki tej współpracy nasi Pacjenci mogą bez problemu rozłożyć swoją płatność za leczenie na raty i cieszyć się zdrowym, pięknym uśmiechem.

MediRaty to system, który umożliwia finansowanie również prostych zabiegów. Nie musisz więc mieć leczenia wartego 5000, by skorzystać z możliwości rozłożenia płatności na raty. Nie bez znaczenia jest też wygodny proces podejmowania decyzji.

Wygląda on następująco:

  • W czasie wizyty ustalamy wspólnie plan i koszt leczenia.
  • Przez telefon odzywa się do Ciebie przedstawiciel MediRat i ustala warunki finansowania w tym wysokość rat. W naszej placówce podpisujesz umowę i przechodzimy do realizacji planu leczenia.
  • Opłacasz raty według ustalonego wcześniej harmonogramu i cieszysz się pięknym i zdrowym uśmiechem.

 

Zapraszamy!

Call Now Button